EREMA RGA 100 TVE SW4_170RTF HG152
SKU:
60380
| Brand | Erema |
|---|---|
| Screw Diameter | 100 mm |
| Output | 500 kg/h |
| Degassing | With |
KAMPF UNISLIT II 625
SKU:
56126
| Brand | Kampf |
|---|---|
| Type of equipment | Slitter rewinder |
| Slitting Width | 400 mm – 2550 mm |
HKS-1100W Auto Roll to Sheet Cutting Machine
SKU:
84391
| Brand | Honco / Hongke Machinery |
|---|---|
| Type of equipment | Sheet cutting machine |
Alpine COEX 3-Layer Co-Extrusion Blown Film Line
SKU:
33053
| Brand | ALPINE |
|---|---|
| Layers | 3 |
| Take Off | 1700 mm |
| Output | 260 kg/h |
Lemo INTERmat S850 DK/LT Side Weld Patch Handle
SKU:
1541
| Brand | Lemo |
|---|---|
| Type of Bags | Patch handle |
| Max sealing width | 740 mm |
| Max draw length | 700 mm |
Nam Kwang Plastic Tube Production Line
SKU:
84374
| Brand | Nam Kwang |
|---|---|
| Type of equipment | Plastic tubes production line |
Birliklfex BF-CI8130s
SKU:
40108
| Brand | Birliklfex |
|---|---|
| Colors | 8 Colors |
| Printing width | 1300 mm |
| Type of equipment | Gearless |
Bielloni Meco Monolayer Extrusion Line
SKU:
30049
| Dimensions | 9 cm |
|---|---|
| Brand | Bielloni |
| Screw Diameter | 70 mm |
| Take Off | 1500 mm |
| Output | 120 kg/h |
IRV SYSTEMS SRL MOBY 1-7000 PET Processing Reactor
SKU:
629080
| Brand | IRV SYSTEMS |
|---|---|
| Type of equipment | PET Processing Reactor |
Unlock handpicked machine deals and latest industry news
Whether you need to buy or sell second-hand machinery, our updates are your ultimate resource for staying ahead. Get insider updates on the latest listings, special deals, and expert advice. You are also welcome to contact us and discuss your possibilities for buying or selling specific machinery.
| | Thank you for Signing Up |
Note: It is our responsibility to protect your privacy and we guarantee that your data will be completely confidential.
