Hudson Sharp – Side Weld Wicket Bag Making Machine
SKU:
16015
| Brand | Hudson Sharp |
|---|---|
| Type of Bags | Wicket |
| Max sealing width | 780 mm |
| Max draw length | 600 mm |
Collin E20P x 30D
SKU:
3724
| Weight | 350 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1400 × 500 × 1600 cm |
| Brand | Collin |
| Screw Diameter | 20 mm |
Unlock handpicked machine deals and latest industry news
Whether you need to buy or sell second-hand machinery, our updates are your ultimate resource for staying ahead. Get insider updates on the latest listings, special deals, and expert advice. You are also welcome to contact us and discuss your possibilities for buying or selling specific machinery.
| | Thank you for Signing Up |
Note: It is our responsibility to protect your privacy and we guarantee that your data will be completely confidential.
