MING JILEE MGA 17HG 800
SKU:
84355
| Brand | Ming Jilee |
|---|---|
| Type of equipment | Glove making machine |
| Slitting Width | 350 mm x 2 |
AGI CLEANING 96
SKU:
9467
| Brand | AGI |
|---|---|
| Type of equipment | Plate washing machine |
| Length | Min 220 mm – Max. 920 mm |
Gur-Is PSR-1100
SKU:
11143
| Brand | Gur-is Makina |
|---|---|
| Type of Bags | Bottom seal bags on roll, Different type of bags on roll |
| Max sealing width | 1100 mm |
| Max draw length | 2500 mm |
ZERMA + POLYSTAR + PAGANI
SKU:
6821
| Brand | Filippini Paganini, Polystar, Zerma |
|---|---|
| Type of equipment | Complete recycling plant |
| Output | 3.400 Kg/h |
AMUTEC TSA-ROLLER 1380
SKU:
11142
| Brand | Amutec |
|---|---|
| Type of Bags | Bags on roll, Bottom seal bags on roll, Side weld bags on roll |
| Max sealing width | 1300 mm |
STARLINGER STAREX 1500
SKU:
77011
| Brand | Starlinger |
|---|---|
| Type of equipment | Extrusion line for tape |
| Die | 1800 mm |
| Working Width | 1650 mm |
VISCOTEC DYNAVAC deCON50
SKU:
629063
| Brand | Viscotec |
|---|---|
| Type of equipment | Decontamination dryer |
| Output | 1000 kg/h |
Unlock handpicked machine deals and latest industry news
Whether you need to buy or sell second-hand machinery, our updates are your ultimate resource for staying ahead. Get insider updates on the latest listings, special deals, and expert advice. You are also welcome to contact us and discuss your possibilities for buying or selling specific machinery.
| | Thank you for Signing Up |
Note: It is our responsibility to protect your privacy and we guarantee that your data will be completely confidential.
