EREMA RGA 100TVE-SW 4/170RTF-HG 152
SKU:
60599
| Brand | Erema |
|---|---|
| Screw Diameter | 100 mm |
| Output | 250 kg/h |
| Degassing | With |
LEMO Intermat 850
SKU:
16009
| Brand | Lemo |
|---|---|
| Type of Bags | Wicket |
| Max draw length | 850 mm |
| Max sealing width | 450 mm |
HUDSON SHARP 2750 wicketer
SKU:
16008
| Brand | Hudson Sharp |
|---|---|
| Type of Bags | Wicket |
| Max draw length | 390 mm |
| Max sealing width | 730 mm |
VECOPLAN VIZ 1300 S
SKU:
66141
| Brand | Vecoplan |
|---|---|
| Type of Shredder | One shaft |
| Output | 800 kg/h |
| Rotor | 1245 mm x 495 mm |
ARVOR 1294KSM
SKU:
12095
| Brand | Arvor |
|---|---|
| Type of Bags | Bottom seal bags, Bottom weld bags |
| Max sealing width | 1200 mm |
Unlock handpicked machine deals and latest industry news
Whether you need to buy or sell second-hand machinery, our updates are your ultimate resource for staying ahead. Get insider updates on the latest listings, special deals, and expert advice. You are also welcome to contact us and discuss your possibilities for buying or selling specific machinery.
| | Thank you for Signing Up |
Note: It is our responsibility to protect your privacy and we guarantee that your data will be completely confidential.
