Showing 985–1008 of 1033 resultsSorted by latest
MOBERT M.S.H. 110
SKU:
1723
| Brand | Mobert |
|---|---|
| Type of Bags | Flexo-loop |
| Max sealing width | 700 mm |
| Max draw length | 700 mm |
LEMO DKT 850
SKU:
1515
| Brand | Lemo |
|---|---|
| Type of Bags | Patch handle |
| Max sealing width | 850 mm |
| Max draw length | 640 mm |
LUNG MENG TPA 800 FCDP
SKU:
1332
| Brand | Lung Meng |
|---|---|
| Type of Bags | T-shirt bags |
| Max sealing width | 330 mm |
| Max draw length | 700 mm |
Anis Trend Baler ATS 110-75S-9CT-150T
SKU:
6223
| Brand | Anis Trend |
|---|---|
| Type of equipment | Baler |
| Press force | 150 ton |
SOLD VIARA FUTURA 1200
SKU:
1276
| Brand | Viara |
|---|---|
| Type of Bags | Bottom seal bags |
| Max sealing width | 1200 mm |
| Max draw length | 3000 mm |
SGS Memory Pack 1100
SKU:
1328
| Brand | SGS |
|---|---|
| Type of Bags | Carrier bags, T-shirt bags |
| Max sealing width | 1050 mm |
| Max draw length | 1400 mm |
POLYREX SF85 et GL
SKU:
1719
| Brand | Windmöller & Hölscher |
|---|---|
| Type of Bags | Flexo-loop |
| Max sealing width | 630 mm |
| Max draw length | 650 mm |
COEMTER TER-ROLL
SKU:
1103
| Brand | Coemter |
|---|---|
| Type of Bags | Bottom seal bags |
| Max sealing width | 900 mm |
| Max draw length | 1300 mm |
LEMO 1100 Draw Tape
SKU:
1100
| Brand | Lemo |
|---|---|
| Type of Bags | Bottom seal bags |
| Max sealing width | 1100 mm |
| Max draw length | 2500 mm |
