Showing 937–960 of 1033 resultsSorted by latest
Previero- One shaft Granulator
SKU:
6377
| Brand | Previero |
|---|---|
| Rotor | Length 1500 mm x diam. 300 mm |
| Output | 1500 kg/h |
COEMTER TER BETA 1052 N
SKU:
1151
| Brand | Coemter |
|---|---|
| Type of Bags | Bottom seal bags |
| Max sealing width | 1000 mm |
| Max draw length | 650 mm |
ALPINE – Back to Back Winder
SKU:
5025
| Brand | ALPINE |
|---|---|
| Type of equipment | Back to Back double Winder |
| Working Width | 1600 mm |
De Bernardi – Flexo-Loop bag making machine
SKU:
1726
| Brand | De Bernardi |
|---|---|
| Type of Bags | Flexo-loop |
| Max sealing width | 700 mm |
| Max draw length | 650 mm |
Flexotecnica 10 NG
SKU:
4260
| Brand | Flexotecnica |
|---|---|
| Colors | 10 colors |
| Printing width | 1200 mm |
| Type of equipment | Gearless |
