Showing 841–864 of 1033 resultsSorted by latest
W&H Polyrex
SKU:
1732
| Brand | Windmöller & Hölscher |
|---|---|
| Type of Bags | Flexo-loop |
| Max sealing width | 630 mm |
| Max draw length | 750 mm |
Prealpina T105 L/D 40 DEG.LAT
SKU:
60388
| Brand | Prealpina |
|---|---|
| Screw Diameter | 105 mm |
| Output | 400 kg/h |
| Degassing | With |
Mobert Gamma Victory 110
SKU:
1374
| Brand | Mobert |
|---|---|
| Type of Bags | Carrier bags, T-shirt bags |
| Max sealing width | 1000 mm |
| Max draw length | 1300 mm |
Gamma Meccanica; Back Flush Screen Changer KSF750R
SKU:
62217
| Brand | KSF750R |
|---|---|
| Melt Filter | Backflush filter |
| Output | 1200 kg/h |
Grace Machinery 110/130
SKU:
60254
| Brand | Grace Machinery |
|---|---|
| Screw Diameter | 110 mm, 130 mm |
| Output | 350 kg/h |
| Degassing | With |
Gamma Meccanica 105 AF
SKU:
60376
| Brand | Gamma Meccanica |
|---|---|
| Screw Diameter | 105 mm |
| Output | 400 kg/h |
| Degassing | With |
