Showing 793–816 of 1033 resultsSorted by latest
Mobert Victory Delta 110
SKU:
1386
| Brand | Morbert |
|---|---|
| Type of Bags | Carrier bags, T-shirt bags |
| Max sealing width | 240 mm |
| Max draw length | 1100 mm |
Lung Meng TPR-400-1
SKU:
1197
| Brand | Lung Meng |
|---|---|
| Type of Bags | Bottom seal bags |
| Max sealing width | 220 mm |
| Max draw length | 450 mm |
ELBA SA 9011 HP
SKU:
1383
| Brand | Elba |
|---|---|
| Type of Bags | Carrier bags, T-shirt bags |
| Max sealing width | 1100 mm |
| Max draw length | 800 mm |
ELBA SA 90EV 11
SKU:
1385
| Brand | Elba |
|---|---|
| Type of Bags | Carrier bags, T-shirt bags |
| Max sealing width | 1100 mm |
| Max draw length | 800 mm |
SALDOFLEX M2013 S-NO STOP; MF/2 1350 4P
SKU:
1382
| Brand | SALDOFLEX |
|---|---|
| Type of Bags | Bottom seal bags, T-shirt bags |
| Max sealing width | 1350 mm |
| Max draw length | 2000 mm |
Mobert Victory 130
SKU:
1379
| Brand | Mobert |
|---|---|
| Type of Bags | Bottom seal bags, T-shirt bags |
| Max sealing width | 1300 mm |
| Max draw length | 5000 mm |
FISCHER & KRECKE 34 DF 8 / CNC
SKU:
40029
| Brand | Fischer & Krecke |
|---|---|
| Colors | 8 Colors |
| Printing width | 1350 mm |
| Type of equipment | Geared |
