Showing 697–720 of 1033 resultsSorted by latest
Comexi – Doctor blades, cliche holders
SKU:
9439
| Brand | Comexi |
|---|---|
| Type of equipment | Cliche holders, Doctor blades, Pumps |
Plastimac De Bernardi DB 402 SF
SKU:
1395
| Brand | De Bernardi, Plastimac |
|---|---|
| Type of Bags | Carrier bags |
| Max sealing width | 450 mm |
| Max draw length | 800 mm |
Hudson & Sharp 175W-15
SKU:
1601
| Brand | Hudson Sharp |
|---|---|
| Type of Bags | Wicket |
| Max sealing width | 730 mm |
| Max draw length | 380 mm |
Howell Print Technology Ltd
SKU:
9438
| Brand | Howell Print Technology |
|---|---|
| Type of equipment | Cylindrical printing machine |
unoTech UPAMAT 60 V4
SKU:
62379
| Brand | Unotech |
|---|---|
| Type of equipment | Baler |
| Press force | 52 ton |
| Bale weight | 550 kg |
Plastimac De Bernardi DB 100N SH 9
SKU:
1448
| Brand | De Bernardi, Plastimac |
|---|---|
| Type of Bags | Side weld bags |
| Max sealing width | 900 mm |
| Max draw length | 800 mm |
Coemter 855 block DP
SKU:
1394
| Brand | Coemter |
|---|---|
| Type of Bags | Carrier bags |
| Max sealing width | 850 mm |
| Max draw length | 700 mm |
Schiavi Rigel 228 C.N.C.
SKU:
40039
