Showing 649–672 of 1033 resultsSorted by latest
FAS Euroline 1100
SKU:
11110
| Brand | FAS |
|---|---|
| Type of Bags | Bags on roll |
| Max sealing width | 1100 mm |
| Max draw length | 3000 mm |
S-DAI SDH-263S
SKU:
1450
| Brand | S-DAI Industrial |
|---|---|
| Type of Bags | Side weld bags |
| Max sealing width | 600 mm |
| Max draw length | 600 mm |
Saldoflex SX 85.2
SKU:
1397
| Brand | SALDOFLEX |
|---|---|
| Type of Bags | Carrier bags |
| Max sealing width | 850 mm |
| Max draw length | 650 mm |
Genox Vision V600
SKU:
6691
| Brand | Genox Vision |
|---|---|
| Rotor | Length 600 x diam. 220 mm |
| Type of Shredder | One shaft |
Klockner DESMA – Rubber injection moulding machine
SKU:
79003
| Brand | Klockner Desma |
|---|---|
| Type of equipment | Rubber injection moulding machine |
| Clamping Force | 270 T |
Stalco Industries Werner
SKU:
629014
| Brand | Stalco |
|---|---|
| Nominal crushing force | 500 kN |
| Type | Textile Compacting Machine |
