Showing 337–360 of 1033 resultsSorted by latest
SRC 330 TDW Rewinder
SKU:
SRC 330 TDW
| Brand | SRC Systems |
|---|---|
| Type of equipment | Rewinder |
| Material width | Max 3300 mm |
WEIMA WLK 14P
SKU:
66128
| Brand | Weima |
|---|---|
| Type of Shredder | One shaft |
| Output | 600 kg/h |
| Rotor | 1400 mm length × diam. 368 mm |
SRC 810 Slitter Rewinder
SKU:
SRC 810
| Brand | SRC Systems |
|---|---|
| Type of equipment | Slitter rewinder |
| Cutting System | Razor and Rotary |
SRC 400CW
SKU:
SRC 400CW
| Brand | SRC Systems |
|---|---|
| Type of equipment | Slitter rewinder |
| Cutting System | Razor and Rotary |
SRC TRIPLEX 550
SKU:
SRC TRIPLEX 550
| Brand | SRC Systems |
|---|---|
| Type of equipment | Slitter rewinder |
| Cutting System | Rotary |
SRC 550
SKU:
SRC 550
| Brand | SRC Systems |
|---|---|
| Type of equipment | Slitter rewinder |
| Cutting System | Razor and Rotary |
SRC 645CS
SKU:
SRC 645CS
| Brand | SRC Systems |
|---|---|
| Type of equipment | Slitter rewinder |
| Cutting System | Razor and Rotary |
