Showing 289–312 of 1033 resultsSorted by latest
MING JILEE MGA 17HG 800
SKU:
84355
| Brand | Ming Jilee |
|---|---|
| Type of equipment | Glove making machine |
| Slitting Width | 350 mm x 2 |
AGI CLEANING 96
SKU:
9467
| Brand | AGI |
|---|---|
| Type of equipment | Plate washing machine |
| Length | Min 220 mm – Max. 920 mm |
Gur-Is PSR-1100
SKU:
11143
| Brand | Gur-is Makina |
|---|---|
| Type of Bags | Bottom seal bags on roll, Different type of bags on roll |
| Max sealing width | 1100 mm |
| Max draw length | 2500 mm |
Jenn Chong; JC-ST120PP
SKU:
3722
| Brand | Jenn Chong |
|---|---|
| Type of equipment | Strapping band production line |
| Output | 280 kg/h |
ZERMA + POLYSTAR + PAGANI
SKU:
6821
| Brand | Filippini Paganini, Polystar, Zerma |
|---|---|
| Type of equipment | Complete recycling plant |
| Output | 3.400 Kg/h |
FISCHER & KRECKE FP 15-S
SKU:
40089
| Brand | Fischer & Krecke |
|---|---|
| Colors | 8 Colors |
| Printing width | 1250 mm |
| Type of equipment | Gearless |
