Showing 265–288 of 1033 resultsSorted by latest
LEMO Intermat 850
SKU:
16009
| Brand | Lemo |
|---|---|
| Type of Bags | Wicket |
| Max draw length | 850 mm |
| Max sealing width | 450 mm |
HUDSON SHARP 2750 wicketer
SKU:
16008
| Brand | Hudson Sharp |
|---|---|
| Type of Bags | Wicket |
| Max draw length | 390 mm |
| Max sealing width | 730 mm |
GIAVE RG160-1300
SKU:
56114
| Brand | GIAVE |
|---|---|
| Cutting System | Razor and Rotary |
| Working Width | Min 40 mm – Max 1300 mm |
VECOPLAN VIZ 1300 S
SKU:
66141
| Brand | Vecoplan |
|---|---|
| Type of Shredder | One shaft |
| Output | 800 kg/h |
| Rotor | 1245 mm x 495 mm |
COMEXI ML2
SKU:
7201
| Brand | Comexi |
|---|---|
| Type of equipment | Solvent, Solventless, Waterbased |
| Material width | 1330 mm |
LEMO Intermat S 850 TU-SGS/CT
SKU:
1740
| Brand | Roll-o-Matic |
|---|---|
| Type of Bags | Flexo-loop |
| Max sealing width | 600 mm |
| Max draw length | 750 mm |
ARVOR 1294KSM
SKU:
12095
| Brand | Arvor |
|---|---|
| Type of Bags | Bottom seal bags, Bottom weld bags |
| Max sealing width | 1200 mm |
GUR IS TY-1050 MT
SKU:
1459
| Brand | Gur-is Makina |
|---|---|
| Type of Bags | Side weld bags |
| Max sealing width | 1050 mm |
| Max draw length | 600 mm |
