Showing 241–264 of 1033 resultsSorted by latest
HSM VK20/1200
SKU:
62399
| Brand | HSM |
|---|---|
| Bale weight | 350 kg |
| Press force | 24 Ton |
| Type of equipment | Horizontal Baler |
Hudson & Sharp FMC 2750
SKU:
16011
| Brand | Hudson Sharp |
|---|---|
| Type of Bags | Wicket |
| Max sealing width | 730 mm |
| Max draw length | 340 mm |
Hudson&Sharp
SKU:
16010
| Brand | Hudson Sharp |
|---|---|
| Type of Bags | Wicket |
| Max sealing width | 600 mm |
| Max draw length | 610 mm |
Kampf Conslit II
SKU:
56116
| Brand | Kampf |
|---|---|
| Type of equipment | Slitter rewinder |
| Slitting Width | 50 mm – 2250 mm |
LEMO Intermat DKT850
SKU:
1530
| Brand | Lemo |
|---|---|
| Max draw length | 600 mm |
| Max sealing width | 850 mm |
| Type of Bags | Carrier bags, Patch handle, Side weld bags |
EREMA RGA 100TVE-SW 4/170RTF-HG 152
SKU:
60599
| Brand | Erema |
|---|---|
| Screw Diameter | 100 mm |
| Output | 250 kg/h |
| Degassing | With |
