Showing 217–240 of 1033 resultsSorted by latest
Standard Davies Sheet Extrusion Line for High-Output
SKU:
100030
| Brand | Standard Davies |
|---|---|
| Type of equipment | Sheet extruder |
| Output | 600 kg/h |
REIFENHAUSER Sheet Extrusion Line
SKU:
100032
| Brand | Reifenhäuser |
|---|---|
| Type of equipment | Sheet extruder |
| Output | 400 kg/h |
BIMEC STM 63.3/A
SKU:
56117
| Brand | Bimec |
|---|---|
| Cutting System | Shear slitting (razor) |
| Slitting width | 150 – 900 mm |
Jwell High-Performance Sheet Co-Extrusion Line
SKU:
100033
| Brand | Jwell |
|---|---|
| Type of equipment | Sheet extruder |
| Output | 500 kg/h |
Monomatic LRC 185M Inline Gravure Press Rewinder Unit
SKU:
5740
| Weight | 18330 kg |
|---|---|
| Brand | Monomatic |
| Type of equipment | Rewinder |
KUGLER K 54 RV Volumetric Filling Machine with 6 Stations
SKU:
84365
| Brand | KUGLER |
|---|---|
| Type of equipment | Liquid Filling Machine |
Promatek Firat S 6-colour CI flexo printer
SKU:
40091
