COEMTER TER BETA 1052 N
SKU:
1151
| Brand | Coemter |
|---|---|
| Type of Bags | Bottom seal bags |
| Max sealing width | 1000 mm |
| Max draw length | 650 mm |
ALPINE – Back to Back Winder
SKU:
5025
| Brand | ALPINE |
|---|---|
| Type of equipment | Back to Back double Winder |
| Working Width | 1600 mm |
De Bernardi – Flexo-Loop bag making machine
SKU:
1726
| Brand | De Bernardi |
|---|---|
| Type of Bags | Flexo-loop |
| Max sealing width | 700 mm |
| Max draw length | 650 mm |
Flexotecnica 10 NG
SKU:
4260
| Brand | Flexotecnica |
|---|---|
| Colors | 10 colors |
| Printing width | 1200 mm |
| Type of equipment | Gearless |
LEMO – Wicket Bag Machine
SKU:
1517
| Brand | Lemo |
|---|---|
| Type of Bags | Patch handle |
| Max sealing width | 850 mm |
| Max draw length | 640 mm |
Unlock handpicked machine deals and latest industry news
Whether you need to buy or sell second-hand machinery, our updates are your ultimate resource for staying ahead. Get insider updates on the latest listings, special deals, and expert advice. You are also welcome to contact us and discuss your possibilities for buying or selling specific machinery.
| | Thank you for Signing Up |
Note: It is our responsibility to protect your privacy and we guarantee that your data will be completely confidential.
