S-DAI SDH-263S
SKU:
1450
| Brand | S-DAI Industrial |
|---|---|
| Type of Bags | Side weld bags |
| Max sealing width | 600 mm |
| Max draw length | 600 mm |
Saldoflex SX 85.2
SKU:
1397
| Brand | SALDOFLEX |
|---|---|
| Type of Bags | Carrier bags |
| Max sealing width | 850 mm |
| Max draw length | 650 mm |
Genox Vision V600
SKU:
6691
| Brand | Genox Vision |
|---|---|
| Rotor | Length 600 x diam. 220 mm |
| Type of Shredder | One shaft |
OFFICINE PADANE
SKU:
40044
| Brand | Officine Padane |
|---|---|
| Colors | 6 Colors |
| Printing width | 1260 mm |
| Type of equipment | Geared |
S-DAI Industrial
SKU:
1974
| Brand | S-DAI Industrial |
|---|---|
| Type of equipment | Bag embossing, Bag gusseting |
| Production | Sleeve bags with side gussets |
Unlock handpicked machine deals and latest industry news
Whether you need to buy or sell second-hand machinery, our updates are your ultimate resource for staying ahead. Get insider updates on the latest listings, special deals, and expert advice. You are also welcome to contact us and discuss your possibilities for buying or selling specific machinery.
| | Thank you for Signing Up |
Note: It is our responsibility to protect your privacy and we guarantee that your data will be completely confidential.
