ZERMA + POLYSTAR + PAGANI
SKU:
6821
| Brand | Filippini Paganini, Polystar, Zerma |
|---|---|
| Type of equipment | Complete recycling plant |
| Output | 3.400 Kg/h |
Werner & Pfleiderer twin-screw extruder
SKU:
3520
| Brand | Werner & Pfleiderer |
|---|---|
| Degassing | With |
| Output | 200 kg/h |
VISCOTEC DYNAVAC deCON50
SKU:
629063
| Brand | Viscotec |
|---|---|
| Type of equipment | Decontamination dryer |
| Output | 1000 kg/h |
WEIMA WLK 14P
SKU:
66128
| Brand | Weima |
|---|---|
| Type of Shredder | One shaft |
| Output | 600 kg/h |
| Rotor | 1400 mm length × diam. 368 mm |
Unlock handpicked machine deals and latest industry news
Whether you need to buy or sell second-hand machinery, our updates are your ultimate resource for staying ahead. Get insider updates on the latest listings, special deals, and expert advice. You are also welcome to contact us and discuss your possibilities for buying or selling specific machinery.
| | Thank you for Signing Up |
Note: It is our responsibility to protect your privacy and we guarantee that your data will be completely confidential.
