ERREPI GIOTTO 450 Slitting and Inspection Table
SKU:
5742
| Brand | Errepi |
|---|---|
| Type of equipment | Slitting and Inspection Table |
LINDNER VEGA 1650 S One Shaft Shredder with Pusher
SKU:
66116
| Brand | Lindner |
|---|---|
| Output | 1000 kg/h |
| Type of Shredder | One shaft with pusher |
TOMRA Titech AUTOSORT NIR1-VIS U-1000 C-L Optical Sorter
SKU:
62161
| Weight | 3550 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5050 × 1000 cm |
| Brand | TOMRA |
Rieter E86 & Omegalap E35-Complete Cotton Combing Line
SKU:
84399
| Brand | Rieter |
|---|---|
| Type of equipment | Cotton Combing Line |
Rieter R37 Spinning Machine for Yarn Production
SKU:
84397
| Brand | Rieter |
|---|---|
| Type of equipment | Spinning machine for Yarn Production |
