Mamata Wicket W-800
SKU:
1660
| Brand | Mamata |
|---|---|
| Type of Bags | Wicket |
| Max sealing width | 650 mm |
| Max draw length | 400 mm |
DE BERNARDI
SKU:
1717
| Brand | De Bernardi |
|---|---|
| Type of Bags | Flexo-loop |
| Max sealing width | 700 mm |
| Max draw length | 600 mm |
BASFF – SOLD
SKU:
1270
| Brand | BASFF |
|---|---|
| Type of Bags | Bottom seal bags |
| Max sealing width | 1500 mm |
| Max draw length | 3000 mm |
LEMO Intermat
SKU:
1505
| Brand | Lemo |
|---|---|
| Type of Bags | Patch handle |
| Max sealing width | 850 mm |
| Max draw length | 260 mm |
Unlock handpicked machine deals and latest industry news
Whether you need to buy or sell second-hand machinery, our updates are your ultimate resource for staying ahead. Get insider updates on the latest listings, special deals, and expert advice. You are also welcome to contact us and discuss your possibilities for buying or selling specific machinery.
| | Thank you for Signing Up |
Note: It is our responsibility to protect your privacy and we guarantee that your data will be completely confidential.
